Ota yhteyttä

Olisi kiva kuulla yrityksesi tarpeista.

Janika Tommila

Account director
Yhteistyö ja kumppanuudet
045 845 9449
janika@aate.fi

Tutustu

Tiina Suomala

Sales Manager
Uudet asiakkuudet
040 737 2574
tiina@aate.fi

Tutustu

Markku Kuumola

Copywriter, partner
Sisällöntuotanto
0400 600 406
markku@aate.fi

Tutustu

Masa Jokela

Art Director, Partner
Visuaalinen suunnittelu
040 552 4434
masa@aate.fi

Tutustu

Toni Manninen

Web Developer, SEO
Hakukoneoptimointi ja digimarkkinointi
041 317 9355
toni@aate.fi

Tutustu

Siiri Savolainen

Web Developer
Verkkosivut ja verkkokaupat
041 317 6678
siiri@aate.fi

Tutustu

Essi Kulju

Graphic designer
Visuaalinen suunnittelu ja kuvitus
044 244 8240
essi@aate.fi

Tutustu

Sami Mikkonen

Graphic designer
Visuaalinen suunnittelu ja valokuvaus
044 244 8240
sami@aate.fi

Tutustu

Menestytään yhdessä!

Graafinen suunnittelu, digimarkkinointi, hakukoneoptimointi, sisällöntuotanto, strategia- ja konseptisuunnittelu sekä oma tuotanto. Meillä on valmiina kaikki, millä tehdään brändillesi hyvää.

Kaksi osakastamme teki vuosikymmeniä töitä Helsingin ja Tampereen mainostoimistoissa ennen Aatetta. Nyt olemme parempi versio kaikesta kokemastamme.