Ota yhteyttä

Olisi kiva kuulla yrityksesi tarpeista

Laita viestiä tai soita, niin jutellaan tarkemmin!

Janika Tommila

Account director
Yhteistyö ja kumppanuudet
045 845 9449 / janika@aate.fi

Tiina Suomala

Sales Manager
Uudet asiakkuudet
040 737 2574 / tiina@aate.fi

Markku Kuumola

Copywriter, partner
Sisällöntuotanto ja laskutus
0400 600 406 / markku@aate.fi

Masa Jokela

Art Director, Partner

040 552 4434 / masa@aate.fi

Toni Manninen

Web Developer, SEO
Hakukoneoptimoinnin ja -markkinoinnin tuotanto
041 317 9355 / toni@aate.fi

Siiri Savolainen

Web Developer
Verkkosivujen ja -kauppojen tuotanto
041 317 6678 / siiri@aate.fi

Essi Kulju

Graphic designer
Visuaalinen suunnittelu ja kuvitus
044 244 8240 / essi@aate.fi

Sami Mikkonen

Graphic designer
Visuaalinen suunnittelu ja valokuvaus
044 244 8240 / sami@aate.fi

Menestytään yhdessä!

Aate on vuonna 2008 perustettu tamperelainen täyden palvelun mainostoimisto. Termi tarkoittaa meille sekä markkinointiviestintään liittyvien suunnittelutöiden kokonaisvaltaista hallitsemista että asiakkaan asioiden hoitamista yrittäjämäisellä asenteella.

Graafinen suunnittelu, digimarkkinointi, hakukoneoptimointi, sisällöntuotanto, strategia- ja konseptisuunnittelu sekä oma tuotanto. Meillä on valmiina kaikki, millä tehdään brändillesi hyvää. Kaksi osakasta teki vuosikymmeniä töitä Helsingin ja Tampereen isoissa sekä pienissä mainostoimistoissa ennen Aatetta. Nyt olemme parempi versio kaikesta kokemastamme.